ZESPÓŁ

RADOSŁAW OLSZEWSKI

Radca prawny

absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Ukończył aplikację prokuratorską przy Prokuraturze Apelacyjnej w Gdańsku oraz studia podyplomowe Schule für das Deutsche Recht (Szkoła Prawa Niemieckiego) Uniwersytetu w Kolonii. Pracował w dziale prawnym elektrociepłowni w Lipsku oraz spółce międzynarodowego doradztwa podatkowego w Liechtensteinie.

Specjalizuje się w prawie związanym z obrotem nieruchomościami, prawie gospodarczym, prawie administracyjnym oraz w prawie cywilnym, w szczególności związanym z bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstw, dochodzeniem odszkodowań i windykacją. Doradza także w dziedzinie prawa autorskiego, energetycznego i handlowego. Biegle włada językiem niemieckim i angielskim.

 

KAROLINA NAROJCZYK

Radca prawny,

jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z Kancelarią związana od 2013 r.

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek prawa handlowego (kapitałowych i osobowych), jak również rejestracją spółek, fundacji i stowarzyszeń w Krajowym Rejestrze Sądowym, tworzeniem i opiniowaniem umów, regulaminów, statutów.

Zajmuje się również szeroko rozumianym prawem cywilnym, w szczególności windykacją należności, odszkodowaniami powypadkowymi, jak również prowadzeniem spraw sądowych.

Klientom indywidualnym doradza w tak ważnych dziedzinach jak prawo spadkowe i rodzinne.

 

MARTA KAPUŚCIŃSKA-GRZELAK

Radca prawny

absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, z Kancelarią związana od 2010 roku.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym oraz prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących małych i średnich przedsiębiorstw (rejestracja podmiotów gospodarczych w Krajowym Rejestrze Sądowym, prowadzenie sporów sądowych, due diligence nieruchomości, windykacja należności).

Świadczy także pomoc prawną klientom indywidualnym. W kręgu jej zainteresowań pozostają sprawy z zakresu prawa ubezpieczeń majątkowych (dochodzenie roszczeń odszkodowawczych z tytułu szkód na osobie i mieniu), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa rodzinnego.

 

MAŁGORZATA STRASZEWSKA

Radca prawny

absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na Wydziale Prawa i Administracji, pracę magisterską obroniła w Katedrze Prawa Cywilnego i Międzynarodowego Obrotu Gospodarczego pod kierunkiem prof. dr hab. Mirosława Nesterowicza, ukończyła także Podyplomowe Studium Prawa Europejskiego przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W kręgu jej zainteresowań pozostają aspekty prawa cywilnego, jak i gospodarczego oraz administracyjnego, a w szczególności zagadnienia związane z windykacją należności, prawem umów,  pomocą na rzecz kredytobiorców w sprawach o „odfrankowanie” kredytów hipotecznych, stosowaniem ustawy deweloperskiej i z przepisów z nią związanych.

 

KONRAD MOLENDA

Prawnik,

absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych z wyceny nieruchomości,

Specjalizuje się w sprawach związanych z dochodzeniem należności. W kancelarii szczególnie odpowiedzialny za postępowanie polubowne w windykacji należności oraz egzekucję komorniczą wierzytelności.

Praktykę i doświadczenie w dziedzinie windykacji zdobywał w jednej z największych i najbardziej prestiżowych kancelarii windykacyjnych we Wrocławiu, specjalizującej się w dochodzeniu należności dla największych banków komercyjnych.

Inspektor w Departamencie Prawnym, w dziale kredytów detalicznych i samochodowych wiodącego banku. Od 2016 roku w Kancelarii Prawnej Honestum, rozwija i współtworzy procesy windykacji należności.

Interesuje się również zagadnieniami związanymi z analizą i obsługą rynku nieruchomości, kształtowaniem się wartości nieruchomości oraz procesem budowalnym.

 

ANITA ŚWIETLIK

Manager

W Kancelarii Prawnej HONESTUM obecna od jej powstania. W sposób niezastąpiony usprawnia pracę Kancelarii. Wspiera w codziennych obowiązkach, zespół radców prawnych i prawników. Zajmuje się wszelkimi sprawami organizacyjnymi, począwszy od spraw technicznych, kadrowych, księgowych, po planowanie i przygotowywanie spotkań z Klientami i kontrahentami.

Kontakt

Dane adresowe

 • Kancelaria Prawna HONESTUM

  ul. Unii Lubelskiej 19

  85-059 Bydgoszcz

  tel. 52 522 24 02
  e-mail: sekretariat@honestum.pl

   

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

 • Formularz kontaktowy
Script logo