WINDYKACJA

 

DZIAŁANIA PREWENCYJNE W PROCESIE SKUTECZNEJ WINDYKACJI

Oferta związana z dochodzeniem należności, dedykowana jest zarówno osobom fizycznym, jak i firmom.

 

 

 

Proces dochodzenia należności, szczególnie w relacjach biznesowych między kontrahentami (B2B), nie może się opierać na nazbyt zdecydowanym i często bezrefleksyjnym procesie twardej windykacji.

Mimo powstania zaległości w płatnościach pomiędzy podmiotami gospodarczymi, należy pamiętać o największej wartości tego stosunku, dobrej relacji biznesowej na przyszłość.

Naszemu nowemu Klientowi oferujemy przeprowadzenie procesu windykacji, który opiera się na prewencji, a w przypadku dalszych problemów; skutecznej mediacji i negocjacjach. Celem tych trudnych działań jest korzystne dla obu stron zakończenie sprawy i nienarażanie na szwank relacji z kontrahentem. Naczelną zasadą jest dbałość o utrzymanie dobrych kontaktów między partnerami biznesowymi.

Należy zwrócić uwagę, iż zaległości w płatnościach u wielu przedsiębiorców, często nie wynikają z ich całkiem złej woli. Nie są też działaniami czynionymi z pełną premedytacją. Niekiedy są efektem jedynie pewnego niedbalstwa. Mam tu na myśli zagubione faktury lub przeoczone terminy płatności. Wówczas, należy partnerowi jedynie przypomnieć o konieczności ich zapłaty.

Kontakt

Dane adresowe

 • Kancelaria Prawna HONESTUM

  ul. Unii Lubelskiej 19

  85-059 Bydgoszcz

  tel. 52 522 24 02
  e-mail: sekretariat@honestum.pl

   

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

 • Formularz kontaktowy
Script logo