ODSZKODOWANIA

 

 

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ

 

 

 

Usługa ta skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i firm, ze szczególnym uwzględnieniem warsztatów blacharskich. Obejmuje ona dochodzenie odszkodowań od zakładów ubezpieczeniowych i innych podmiotów w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń, w szczególności:

 • Dochodzeń odszkodowań z polis OC i AC w wypadku, w którym ubezpieczalnia odmówiła odszkodowania bądź zmniejszyła jego wysokość. Ten rodzaj spraw przeważa w naszej kancelarii ze względu na fakt, iż większość ubezpieczalni wypłacając odszkodowanie na tzw. „kosztorys” w sposób bezprawny pomniejsza je o podatek VAT, cenę nieoryginalnych części zamiennych oraz „amortyzację”.
 • Dochodzenie odszkodowań dla osób, które odniosły obrażenia w wyniku wypadków komunikacyjnych i innych (np. poślizgnięcie na oblodzonej nawierzchni). W ramach postępowania występujemy zarówno o zadośćuczynienie za ból i problemy spowodowane wypadkiem oraz o odszkodowanie związane z utraconymi zarobkami, które poszkodowany byłby osiągnął gdyby nie zdarzenie.
 • Dochodzenie odszkodowań i renty w wypadku trwałego kalectwa będącego skutkiem wypadku oraz zadośćuczynienie dla bliskich osoby, która poniosła śmierć.
 • na skutek pozostawania w okresie choroby i rehabilitacji


 

ODSZKODOWANIA DLA ROLNIKÓW

Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań z tytułu wywłaszczenia, w konsekwencji stosownych postępowań administracyjnych.

Jednocześnie służymy pomocą prawną, przy dochodzeniu odszkodowań w związku ze stratami w uprawach, czy hodowli.

Swoją ofertę w tym zakresie, dedykujemy specjalnie przedsiębiorcom rolnym.

 

Wszystkie sprawy związane z dochodzeniem odszkodowań prowadzimy dwutorowo. W pierwszej kolejności dążymy do zawarcia ugody z ubezpieczalnią, a dopiero w sytuacji, w której proponowana kwota jest niesatysfakcjonująca występujemy na drogę postępowania sądowego.

 

Jesteśmy kancelarią prawną, a nie tylko firmą próbującą zawrzeć jak najszybszą ugodę z ubezpieczalnią. Kancelaria Honestum poprowadzi Państwa sprawę od początku do końca. Nawet w wypadku, w którym niemożliwe będzie polubowne zakończenie sprawy nie odeślemy Państwa dalej, lecz przeprowadzimy postępowanie do końca.

Kontakt

Dane adresowe

 • Kancelaria Prawna HONESTUM

  ul. Unii Lubelskiej 19

  85-059 Bydgoszcz

  tel. 52 522 24 02
  e-mail: sekretariat@honestum.pl

   

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

 • Formularz kontaktowy
Script logo