HISTORIA

Kancelaria Prawna HONESTUM powstała w Bydgoszczy na początku 2010 roku.

Założyciel Kancelarii radca prawny Radosław Olszewski, postawił sobie za cel stworzenie firmy, która do wszystkich zagadnień prawnych, podchodzić będzie z punktu widzenia Klienta. Do tego nawiązuje również nazwa. Naczelną wartością jest bowiem uczciwe traktowanie Mocodawcy. Czasami bowiem, spotykamy się z sytuacją, kiedy niektóre sprawy lepiej jest po prostu „odpuścić”. Z ust prawnika może wydawać się to dziwne, ale najważniejszym jest, że przynosi to zamierzone efekty, korzystne dla Naszego Mocodawcy.

Mocne ukonstytuowanie tego celu w filozofii firmy i silna determinacja w dążeniu do jego realizacji, sprawiły iż w chwili obecnej, na wspólny sukces pracuje zgrany zespół świetnych specjalistów, wykorzystujący do pełnego usatysfakcjonowania Klienta, swoją wiedzę i doświadczenie oraz szereg najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Specjalnością Kancelarii oraz wyznacznikiem kierunku jej rozwoju, jest bieżąca obsługa prawna przedsiębiorstw. Zgrany zespół realizuje misję Założyciela polegającą na stworzeniu firmy zasługującej na zaufanie, zarówno dużych firm o rosnącym znaczeniu w Polsce, jak i szerokiego grona innych przedsiębiorców, w tym również mniejszych podmiotów gospodarczych.

W kolejnych latach pracy, dzięki konsekwentnemu budowaniu zespołu profesjonalistów, infrastruktury technicznej i zdobywaniu nowych doświadczeń, udało się zrealizować postawione cele. Kancelaria stała się firmą godną zaufania Klientów, których grono stale się powiększa. Potwierdzeniem realizacji tych zadań jest otwarty katalog aktualnie obsługiwanych Klientów, do których należą znaczące i wyspecjalizowane podmioty o ogólnopolskiej renomie, potentaci w wielu dziedzinach działalności rynkowej.

Zespół Kancelarii, złożony z wykwalifikowanych praktyków i ekspertów rynkowych, wspiera swoich Klientów w przejściu przez zawiłości prawa gospodarczego, doradztwa podatkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, odszkodowań, windykacji itp.

Kontakt

Dane adresowe

 • Kancelaria Prawna HONESTUM

  ul. Unii Lubelskiej 19

  85-059 Bydgoszcz

  tel. 52 522 24 02
  e-mail: sekretariat@honestum.pl

   

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

 • Formularz kontaktowy
Script logo